TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

„Kabaretowy Klub Dwójki” na jesienne wieczory

400x300

W takim odcinku nie mogłoby zabraknąć Kasi Zielińskiej (fot. TVP)

Rozrywka w Dwójce to między innymi przebojowy „Kabaretowy Klub Dwójki”, czyli Robert Górski i Marcin Wójcik Show! W nowej formule, z nowymi gośćmi obaj panowie bawią i rozśmieszają widzów TVP2 w każdą niedzielę, zawsze o godzinie 19.05

Celebryci – tak czy nie?
Niedziela, 7 października, o godzinie 19.05


Tematem dyskusji w tym odcinku będzie pytanie, czy mamy prawo śledzić życie prywatne celebrytów, zaglądać im do garnka oraz do alkowy. Robert Górski i Marcin Wójcik spierać się będą o role i zasadność istnienia portali plotkarskich i tabloidów. Spróbują też dociec, dlaczego prywatne życie gwiazd tak bardzo wszystkich ekscytuje.
W programie nie zabraknie oczywiście, tak lubianego przez widzów, posiedzenia rządu i parodii talk show – „Jabbar na żywo”.
W odcinku pojawią się znane i popularne osobowości świata sceny i estrady. Góral zaprosił do swojej drużyny kabaret Ani Mru Mru i Katarzynę Zielińską, Jabbara będzie reprezentować Kabaret pod Wyrwigroszem i Kacper Kuszewski.


Miasto czy wieś?
Niedziela, 14 października, godzina 19.05


Marzeniem wielu Polaków jest spokojny domek na wsi wśród kwiatów i drzew. Z drugiej strony tysiące młodych ludzi opuszcza wieś w poszukiwaniu szczęścia w wielkim mieście. Co lepsze? Miasto czy wieś? Dlaczego?
Góral (Robert Górski), jako prawdziwy warszawiak nie wyobraża sobie życia gdzie indziej. Jego poglądy podzielają Andrzej Grabowski (krakus i warszawiak w jednym) oraz Andrzej Piaseczny. Jabbar (Marcin Wójcik) preferuje życie blisko natury, a wesprze go kabaret Koń Polski. Kto wie, czy i Andrzej Piaseczny nie przejdzie na jego stronę? Okaże się w programie.